Кубок “найрозумніших” вибороли Римарівські школярі. ВІДЕО

21.02.2019

У районному будинку дитячої і юнацької творчості (БДЮТ) відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед учнівської молоді Гадяцького району.

Участь у турнірі взяли 8 команд:

  1. «Еверест» (Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  2. Гардарика (Сватківська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  3. «Римарівська десятка»(Римарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  4. «Геніус» (Книшівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  5. «Козацька слава» (Великобудищанська СШ І-ІІІ ступенів);
  6. «Ерудит» (Петрівсько-Роменський ЗЗСО І-ІІІ ступенів);
  7. «Чорна рада»(Березоволуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів);
  8. «Ендеміки»( ОЗО Сарська СШ І-ІІІ ступенів ).

Оцінювали результати гри суддівська колегія на чолі з головою районної ради Володимиром Нікітенком у складі начальника відділу освіти райдержадміністрації Лесі Зливко, головного спеціаліста відділу освіти Оксани Павленко, директора районного БДЮТ Олени Жартовської, керівника дорослого клубу знавців «Магніт»  Олександра Грабенка, керівника дитячого клубу знавців «Магнітик» та ведучого заходу Олександра Кирія.

Гра була цікавою та напруженою. Основний блок запитань переможця не визначив, тож ведучий задав учасникам ще кілька додаткових.

У результаті 1 місце у турнірі вибороли учні Римарівської школи «Римарівська десятка». Вони отримали Кубок голови районної ради – велику «Сову мудрості» у шкільний музей та настільну гру «Що? Де» Коли?».

2 місце здобула збірна Сватківської школи «Гардарика». «Срібною совою» нагороджено капітана і настільною грою «Запорізька січ» команду.

3 місце – за юними інтелектуалами Великобудищанської школи «Козацька слава». Команда отримала настільну гру «Навколо світу», а капітан – «Бронзову сову».

Команда-переможець та призери отримали дипломи відділу освіти райдержадміністрації.

Три кращі районні команди позмагаються з трьома командами-переможцями міського турніру та гостями з Лохвиці за право брати участь у регіональних змаганнях, які відбудуться у м. Миргород